Bilgi Paylaşımlarım

Windows8 Geliştiriciler İçin Olan Sürümü Artık İndirilebilir

windows8Kaliforniya’daki geliştiriciler konferansında tüm detayları açıklanan Windows 8’in geliştiriciler için indirilebilir sürümü açıldı. Yalnızca İngilizce dilinde indirilebilen Windows 8 geliştirici ön izlemesinin 32-bit (2.8GB), 64-bit (3.6GB) ve geliştirici araçlarıyla birlikte gelen 64-bit (4.8GB) sürümü mevcut. Fakat eğer bir geliştirici değilseniz bu sürümü kullanamazsınız.Microsoft beta sürümünü açıkladığı zaman windows8 herkes için indirilebilir olacak.Windows8’in geliştirilmesi yaklaşık olarak 5.000 Microsoft yazılım geliştirici tarafından ortaya konulmuş bir ürün olma özelliği taşımaktadır.Ayrıca microsoft yeni windows sürümü ile de formatçı denen kesimi ortadan kaldırmayı amaçlamış gibi.

Herkes kendi bilgisayarına çok kolay bir şekilde ve 2 farklı format biçimi ile format atabilecek.windows8 format

İlkinde, dosyalarınız korunsun istiyorsunuz ve Windows‘un baştan kurulmasını istiyorsunuz. Bunun için ekranda görülen “Refresh your PC without affecting your files” seçeneğini tıklamanız yeterli.

Yok, bilgisayarınız tertemiz olsun, ne var ne yok gitsin, sıfırdan Windows 8 gelsin diyorsanız o zaman “Reset your PC and start over” seçeneğine tıklamanız yeterli.Bu kadar basit.

 

Geliştiriciler için Windows 8 ön izlemeyi buradan indirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir