Film ve Oyun Dünyası

Transformers 3 Nasıl Çekildi?

how to make of transformersSadece bir günde 36 milyon dolar hasılat elde eden Transformers Dark of the Moon filmi görsel efektleriyle ilgi çekiyor. Peki filmin en heyecanlı sahneleri nasıl çekildi? İşte detaylar.
Transformers serisinin son halkası olan Ayın Karanlık Yüzü (Dark of the Moon) geçtiğimiz günlerde gösterime girdi. Sadece bir günde 36 milyon dolar hasılat yapan film şu anda en iyi görsel efektlere sahip yapım olarak adlandırılıyor.
O Sahneler Nasıl Çekildi?
Optimus Prime
3D olan yapımda bazı sahneler sinema tarihine geçti. Yine eleştirilerden iyi not alamayan Transformers 3 görsel efektleri ve çekim imkanlarıyla izleyicileri büyülüyor.

Transformers 3’ün sinema tarihine geçen sahnelerinin nasıl çekildiğini görmek ister misiniz? İşte gökdelenlerin arasında uçan insanlar ve savaş sahnelerinin perde arkası.
Savaş Sahneleri
http://www.youtube.com/watch?v=uZYWjj6SfoE

TamerSAY (kısaca not) : Genel ilgiyi çeken transformersların genel komutanı olan şahıs Josh Duhamel.Beyaz tişört uzun saç şapkalı şahıs filmin yönetmeni Michael Bay.Zenci asker fast & furious’tan da tanıdığımız Tyresee Gibson.Ve resim çektiren eleman ise filmin başrol oyuncusu Shia LaBeouf…

Uçan Askerlerin Macerası

TamerSAY : Filmi henüz izleme fırsatı bulamadım ama bu sefer sinemada izlemeyeceğim =))) Genelde yaptığım şeyi bu film için bir kenara bırakabilirim 🙂 İzlemenizi ki sinemada olmasını şiddetle tavsiye ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir